Веб-сайт працює в тестовому режимі.

ОП «Пологівський олійноекстракційний завод»

Регіон:вул. Ломоносова, 36, м. Пологи, Запорізька область, 70600
Приватизовано у: 1994 р.
Інвестор:ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»

У Запорізькій області розташоване одне з найбільших в Україні підприємств з виробництва рослинних олій і шротів – ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод». З моменту заснування заводу в 1974 році головним орієнтиром виробничої діяльності став випуск високоякісної продукції, яка відповідає вимогам споживачів.

20 років по тому, у квітні 1994 року, РВ по Запорізькій області здійснило приватизацію орендного підприємства «Пологівський олійноекстракційний завод».

Сьогодні підприємство – це єдиний комплекс цехів і допоміжних підрозділів, які забезпечують можливість переробки насіння соняшнику, сої та ріпаку. Пологівський олійноекстракційний завод здійснює повний цикл переробки олійних культур: від приймання, зберігання, попередньої підготовки насіння до повного очищення і подальшого фасування отриманої олії.

До складу заводу входять такі основні підрозділи: підготовчий цех, олійноекстракційний цех, цех рафінації олії, цех фасування олії.

На заводі є склади сировини і готової продукції. Роботу основного виробництва забезпечують допоміжні цехи і дільниці: електрослужба, цехи залізничного транспорту, автомобільного транспорту, технічного обслуговування технологічного устаткування, локально-очисні споруди, служба контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.

Сучасне обладнання, передові технології, новітні методи контролю, функціонуючі системи управління дозволяють підприємству випускати продукцію стабільно високої якості.

Пологівський олійноекстракційний завод виготовляє фасовану олію соняшникову рафіновану дезодоровану виморожену (пресову) марки «П» і нерафіновану виморожену (пресову) вищий сорт під власними торговими марками «Славія», «Смачна крапля» і Private Label для провідних торгових мереж і великих дистриб'юторських компаній.

Сьогодні ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» утримує в Україні пальму першості за якістю виробленого соняшникового шроту. Підприємство є єдиним виробником в Україні соняшникового шроту з гарантованим вмістом протеїну в перерахунку на абсолютно суху речовину не менше 42 %.